NAUJIENOS
Elektroninis valgomųjų ledų šaldiklis su produkto konsistencijos kontrolės...
NAUJIENA!
1 2 3

AKCIJOS
Profesionalus slėginis espresso kavos aparatas, viena grupė Faema Enova A1
Profesionalus slėginis espresso kavos aparatas, viena grupė
Akcinė kaina: € 2650.00 kaina be PVM
1 2 3
ISTORIJA

Įmonė įkurta Osle, Norvegijoje, 1965 metais. Nuo pat pradžių įmonė yra gerai žinomos ir labai gerbiamos norvegų šeimos Mustad nuosavybė. Nuo savo įkūrimo dienos įmonė vystiesi aptarnaudama HoReCa rinką. PRIMULATOR tai trijų santrumpų kombinacija: PRI reiškia Prips alaus daryklą, kuri 1970-aisiais metais buvo didžiausia Skandinavijos alaus darykla, MU – įkūrėjų vardas – Mustad ir LATOR – švedų ūkininkų kompanija.
1980-ųjų metų pabaigoje „Primulator" tapo stabilia įmone Norvegijos rinkoje, ir pradėjo plėstis užsienio šalyse. „Primulator Lenkija" buvo įkurta 1991 metais, „Primulator Estija" – 1993, 1994 metais „Primulator" įžengė į HoReCą rinką Suomijoje. Įmonės padalinys Latvijoje bei Gudijoje pradėjo savo veiklą 1996-aisiais metais, 2006-aisiais metais – Švedijoje.
Pirmaisiais įmonės gyvavimo metais didžiausias dėmesys buvo skiriamas Cornelius įrangos ir techninių bei marketingo konsultacijų tiekimui. Vėlesniais metais Primulator klientų sąrašą papildė alaus daryklos ir sparčiai augantis „fast-food" tipo greito maisto restoranų tinklas McDonald's bei degalinių tinklas Statoil.

UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti