NAUJIENOS
Valgomųjų ledų šaldiklis su pasterizavimo programomis
NAUJIENA!
1 2 3

AKCIJOS
Vieno skonio minkštų itališkų ledų gamybos aparatas su autopasterizavimo...
1 2 3
APIE ĮMONĘ
UAB Primulator Vilnius
Buveinės adresas J. Kubiliaus g. 16, Vilnius
PVM mokėtojo kodas LT107270113
Įmonės kodas 110727013
AB SEB Bankas, kodas 70440
A/s LT117044060001095903
Valdyba: Jan Vesthjell - valdybos pirmininkas,
Johan Magnus Mustad – valdybos pirmininko pavaduotojas

Apie mus...
Kompanija Primulator Vilnius užima žymią vietą profesionalios gastronominės įrangos prekybos srityje. Tradicijos ir patirtis nuo 1996-ųjų patvirtina, kad pagrįstai galime didžiuotis klientų pasitikėjimu ir dėmesiu. Tai individualūs ir korporatyviniai klientai, tokie, kaip Coca Cola, Pepsi Cola, McDonald's, Statoil, Orlen, alaus daryklos, taipogi individualūs ir tinkliniai viešbučiai, ledainės, cukrainės, kavinės, barai ir restoranai. Augant Klientų poreikiams, pastoviai tobuliname savo siūlomas paslaugas ir prekių asortimentą. Siūlome pasaulinio garso gamintojų įrengimus ir sprendimus, pasižyminčius aukšta kokybe, puikiais estetiniais ir ergonominiais rodikliais, ekonomiškais ir taupiais eksploatuojant. Svarbus mūsų siūlomų sprendimų elementas yra projektai – nauja, dinamiškai vystoma mūsų veiklos sritis. Projektuojame pagal mūsų klientų poreikius maitinimo taškus (kavines, barus, ledaines, cukraines), o kompleksinis sprendimas ir aptarnavimas užtikrina aukštą technologijų, marketingo ir ekonominį sprendimų lygį.

Apie produktus...
Siekiant užtikrinti klientams geriausią pasirinkimą Primulator tiekia aukščiausios kokybės įrangą. Kavos ir kavos gėrimų unikalumą užtikrina profesionali FAEMA, WMF ir COFFEE QUEEN įranga. Itališka bendrovė COMENDA siūlo baro, virtuvės, kupolines, tunelines bei konvejerines indaploves. ICEMATIC ledukų generatoriai yra nepakeičiami baruose, restoranuose, naktiniuose klubuose. CARPIGIANI įranga tai pirmiausia tobulas ledų, plaktos grietinėlės ir konditerijos kremų skonis. Taip pat siūlome šaldymo įranga ISA, GBG gamintojo karšto šokolado bei šerbeto aparatus.

Apie servisą...
Klientų paslaugoms skiriamos aukštos kvalifikacijos techninio serviso specialistų paslaugos. Personalas turi visas tinkamas priemones ir žinias, reikalingas kokybiškai ir greitai įvykdyti iškeltas užduotis. Techninis servisas užtikrina patikimą įrangos veikimą, sumažina prastovas iki minimaliai reikalingų, vykdo 24 valandų per parą telefono skambučio paslaugą. Be savo technikos personalo naudojamasi subrangovų paslaugomis visoje Lietuvoje teritorijoje užtikrinant optimaliausią klientui serviso paslaugą.

Projektai...
Tai nauja, sparčiai auganti mūsų įmonės veiklos dalis. Projektuojame pagal kliento poreikius kavines, ledaines ir kitas viešojo maitinimo įstaigas. Taip pat teikiame technologines ir marketingo konsultacijas Jūsų verslui.

Mokymai...
Pardavimų skyriaus specialistai padeda išsirinkti geriausią produktą, labiausiai atitinkantį kliento poreikį. Siekiant pilnai išnaudoti tiekiamos įrangos galimybes siūlome profesionalius technologinius kavos bei ledų gaminimo mokymus.
Mes siūlome šių gamintojų produktus: Comenda, Coffee Queen, Cornelius, Carpigiani, Everpure, Faema, GBG, ISA, Icematic, Menumaster, Mazzer, WMF, Vita Mix, Merrychef.

Paspauskite ant paveikslėlio ir atsisiųskite mūsų katalogą


 

 

UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti