NAUJIENA!Mahlkoenig k30 2.0K30 2.0

NAUJIENOS
HoReCa segmentui skirtas profesionalus kavos malūnas iš Italų gamintojo...
NAUJIENA!
1 2 3
AKCIJOS
Elektroninis pasterizatorius.
1 2 3

AKTUALIJOS
26 rugsėjo, 2018
ZUMOVAL MINIMATIC

Sulčių spaudimo mašina ZUMOWAL tai pilnai automatizuotas įrenginys – tiesiog sudėkite apelsinus į krepšį ir stebėkite, kaip greitai, kruopščiai ir tyliai vaisiai virsta maistingomis sultimis. Unikali vaisių padavimo sistema yra itin naši bei įdomi, todėl traukia vartotojų dėmesį. Viso spaudimo metu sultys neturi sąlyčio su apelsinų žievele, todėl neįgauna kartumo, o kas svarbiausia – iš kiekvieno vaisiaus išspaudžiamas visas skonis, vitaminai ir mineralinės medžiagos.

MINIMATIC serijos  ZUMOVAL sulčių spaudimo aparatas tai mažas, tačiau galingiausias ir patvariausias įrenginys rinkoje – 0,75 AG variklis ir plieninių krumpliaračių reduktorius veikia tyliai ir stabiliai. Įrenginys yra pilnai automatizuotas, todėl gali veikti savitarnos režimu. Lengvai išardomas sulčių spaudimo mechanizmas sutrumpina ir supaprastina įrenginio plovimą ir priežiūrą. Visi modeliai yra komplektuojami su skaitmeniniu valdymo pultu, kurio ekranėlyje galite stebėti išspaustų apelsinų kiekį, darbinį režimą, automatinio apiplovimo informaciją (opcionali parinktys) ir žievelių talpos prisipildymo rodiklį.

NAŠUMAS:

-       15 vaisių per minutę;

-       60 litrų per valandą;

Dėl detalesnės techninės informacijos, pristatymo sąlygų ir parodomųjų prezentacijų kreipkitės į Primulator Vilnius pardavimų vadybininkus.

https://www.youtube.com/watch?v=N7kAiUDWaGI

 

 

 

UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti