NAUJIENA!Mahlkoenig k30 2.0K30 2.0

NAUJIENOS
oficialus malūnas The World Latte Art Championship by World Coffee Events...
NAUJIENA!
1 2 3
AKCIJOS
Elektroninis ledų mišinių brandintuvas
1 2 3

AKTUALIJOS
27 rugsėjo, 2018
Vandens filtrai Everpure Claris visų tipų kavos aparatams

Kiekvienais metais vanduo ir jo kokybė tampa vis labiau vertinama. Tačiau, žinios šioje srityje yra gana ribotos ir pagrįstos stereotipais, todėl vandens filtravimas labai dažnai yra painiojamas su vandens minkštinimu. Tipinis minkštinimas dažnai ir klaidingai yra vadinamas filtravimu. Everpure pasiūlyme yra aiškiai atskiriami šios dvi sąvokos, kurios pasireiškia atskiruose vandens filtravimo ir minkštinimo sprendimuose. Galima labai tiksliai pritaikyti filtravimo sistema prie konkrečios, vandenyje pasireiškiančios, problemos.  

Everpure filtrai puikiai pasiteisina ten, kur vanduo po filtravimo yra šaldomas, šildomas, maišomas, verdamas, garinamas ar tiesiog tiekiamas buitiniam naudojimui.

Tokių galimybių dėka, Everpure filtrai neturi sau lygių, ypač atsižvelgiant į kokybės ir kainos santykį. Filtravimo sistemos Everpure apibrėžia naujus standartus ir kelia reikalavimus tokiems maisto tiekimo segmentams kaip kavinės, catering, vendig, pardavimų automatai ir tt.

Kavos aparatams siūlome rinktis specialius vandens filtrus iš Claris ir Claris Ultra serijų. Everpure CLARIS buvo tobulai suprojektuotas gastronominiams poreikiams patenkinti, ypač garus naudojančiai įrangai.

Primulator Vilnius yra oficialus filtravimo sistemų Everpure atstovas Lietuvoje. Dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti su mūsų pardavimų vadybininkais.

UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti