SELMI ROASTER 102
gamintojas: Selmi

Profesionalus kavos skrudinimo aparatas Roaster 102 turi originalią ir patentuotą sistemą Vertiflow®, kuri naudoja karštą orą produktų skrudinimui.


Profesionalus kavos skrudinimo aparatas Selmi Roaster 102 turi originalią ir patentuotą sistemą VERTIFLOW®, kuri produktų skrudinimui naudoja karštą orą. Ši sistema buvo sukurta tobulai tolygiam kavos skrudinimui, tačiau jį taip pat sėkmingai naudoja cukrainės ir kepyklėlės, savo produkcijai skrudindami lazdynų riešutus, migdolus, pistacijas ir daug daugiau. Šis skrudinimo aparatas turi daugybę programų, kurios kontroliuoja skrudinamo produkto temperatūrą, nes būtent nuo jos priklauso skrudinimo proceso trukmė. Programos yra laisvai konfigūruojamos, atsižvelgiant į pasirinktos kavos, riešutų ar kakavos ar kakavos pupelių rūšį.

Kavos skrudinimas niekada nebuvo toks paprastas!

Naudojant Selmi gamintojo įrangą galima greitai ir sumaniai pasiekti idealų skrudinimo lygį.

 


Model Selmi Roaster 102
Plotis 950 mm
Gylis 550 mm
Aukštis 1450 mm
Tiekimas 400 V (opcija 230 V)
Galingumas 15 kW
Skrudinimo metodas Vertiflow® sistema
Partijos dydis 2 kg
Kavos skrudinimo laikas 12-15 min
Bakalėjos, riešutų skrudinimo laikas 5-7 min
pridėti komentarą

Atkreipkite dėmesį!Komentarai rodomi svetainėje po svetainės administratoriaus patvirtinimo:

Komentarai:
Šis produktas dar neturi komentarų.

Naudojant Selmi gamintojo įrangą galima greitai ir sumaniai pasiekti idealų skrudinimo lygį.

Kavos skrudinimas – kas tai?

Kavos žaliava, kurią kada nors gėrėme, yra taip vadinama žalia kava. Prieš malant ir plikant kavos pupelės turi būti paskrudintos. Tai labai svarbus procesas, kadangi labiausiai paveikia gėrimo kokybę. Iki šiol kavos skrudinimas buvo labai sudėtingas. Šis procesas reikalavo specialių žinių ir didelės patirties. „Roaster Selmi“ suteikia galimybę tapti skrudintoju praktiškai kiekvienam, užtikrinant aukščiausią kokybę ir norimą skrudinimo laipsnį.

Kodėl turėčiau skrudinti kavą pats?

Tai galimybė gauti labai dideles papildomas pajamas, prisidedančias prie jau veikiančio verslo. Kilogramas aukštos kokybės žaliavos – žalių kvos pupelių, kainuoja apie 5 EUR. Jei Jūs parduodate 5 kg kavos per dieną po mėnesio galite sutaupyti iki 2000 EUR! Investicijos atsipirkimo skaičiavimus Jūsų verslui gali parengti bendrovės Primulator pardavimų vadybininkai.

Ką dar gaunu, pats skrudindamas kavą?

Skrudinant savo kavą, nesunku susikurti savo originalų mišinį, kurį galima įsigyti tik Jūsų parduotuvėse/kavinėse. Todėl kavos Jūsų pasiūlymas tampa patrauklesnis, išskirtinis, unikalus ir prieinamas tik Jūsų klientams.

  • Savarankiškai skrudinant kavą labai lengvai galite sukurti išskirtinį ir originalų kavos mišinį, naudojama tik Jūsų parduotuvėse/kavinėse.
  • Skrudindami pupeles savo naudojimui, užtikrinate savo klientams kavos šviežumą ir kokybę.
  • Kiekvienas savo reikmėm kavą skrudinantis kavininkas kontroliuoja visą kavos ruošimo procesą – nuo skrudinimo iki malimo ir plikimo.
  • Skrudinant savarankiškai taip pat galėsite prisijungti prie eitinio „Speciality Coffee“ segmento, kuriame dauguma kavinių ir CoffeeShop‘u dažnai pasiekia aukštą lygį ir didelį vartotojų pripažinimą, o kartu ir lojalumą.
Profesionalus kavos, riešutų skrudinimo aparatas
SELMI ROASTER 102
SELMI ROASTER 102
Profesionalus kavos, riešutų skrudinimo aparatas
              
UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti