AKCIJA!
ENOVA A 2
gamintojas: Faema

FAEMA Enova sukurta taip, kad minimaliomis energijos sąnaudomis gamintų puikų espresso. Enova išvaizda apjungia savyje šiuolaikinį elegantišką stilių ir funkcionalumą. Modernus dizainas, grakščios linijos ir puikiai parinktos spalvos - visa tai išskiria Enova kaip unikalų ir išskirtinį aparatą. Patentuota FAEMA šiluminio balanso sistema, įdiegta aparate, garantuoja idealią kiekvieno espresso puodelio kokybę. Šios sistemos dėka vandens temperatūra kiekvienai grupei reguliuojama atskirai, pritaikant prie individualaus kavos mišinio. Karšto vandens maišymo sistema su ekonomaizeriu garantuoja tylų ir našų darbą bei dar labiau sumažina energijos suvartojimą. 

Daugiau informacijos Skirtuke AKCIJA.
Faema Enova A2 + Casadio Enea on Demand + Claris Ultra 250
Speciali kaina: 4390€ + PVM

Akcinė kaina: € 4390.00 kaina be PVM
Kavos aparatai Faema Enova a2 | Primulator Kavos aparatai Faema Enova a2 Kavos aparatai Faema Enova a2 | Primulator Kavos aparatai Faema Enova a2 | Primulator

Techninės charakteristikos:

 • programuojamas elektroninis porcijų dozavimas (keturi nepriklausomi mygtukai porcijoms plius start-stop mygtukas),
 • programuojamas elektroninis karšto vandens porcijų dozavimas (du nepriklausomi mygtukai porcijoms plius start-stop mygtukas),
 • du garų vamzdeliai,
 • vienas karšto vandens kranas,
 • karšto vandens ekonomaizeris,
 • vandens ir boilerio manometrai,
 • maitinimo indikatorius,
 • kaitinimo indikatorius,
 • integruotas siurblys,
 • varinis boileris,
 • nepriklausomi kiekvienos grupės reguliuojami šilumokaičiai su termosifonine sistema,
 • kombinuotos konstrukcijos plieninės grupės.

Korpusas:

plieno ir aliuminio

 

Spalva:

juodai-sidabrinė

 

Papildomai galima pasirinkti:

AUTO STEAM funkcija,

CAPPUCCINOMATIC funkcija

elektroninis puodelių pašildytuvas,

paaukštinta grupė 11,5 cm aukščio.

 • Milteliai grupei plauti Ecocleaner
  Valymo milteliai Faema slėginių kavos aparatų grupei plauti.
Model ENOVA A 2
Plotis mm 716 mm
Gylis mm 563 mm
Aukštis mm 516 mm
Tiekimas 380-415V3N 50Hz
Galingumas 4,3-5 kW
Grupių skaičius 2
Boilerio talpa 11 l
pridėti komentarą

Atkreipkite dėmesį!Komentarai rodomi svetainėje po svetainės administratoriaus patvirtinimo:

Komentarai:
Šis produktas dar neturi komentarų.

Tradicija ir patirtis

Viskas prasidėjo Milane, kur po Antrojo pasaulinio karo Italijos pramonė pradėjo labiausiai dinamišką modernių gamyklų plėtrą. Ernesto Valentino 1945 metais pradėjo bendrovės statybą, kuri daugelį metų ir šiandien yra pripažintas kaip geriausias pasaulyje profesionalių espresso kavos aparatų gamintojas. Faemos istorijoje svarbiausi buvo 1961 metai, kai buvo pagamintas E61 espresso kavos aparatas. Ši data tapo atskaitos tašku, nuo to laiko Faema vaidina pagrindinį vaidmenį tarp kavos aparatų gamintojų vis įvesdama naujų, tobulų ir patentuotų technologijų. Išvaizda ir E61 kavos aparato techniniai sprendimai, davė kryptį visiems pasaulio kavos aparatų gamintojams. Šiame aparate įmonės Faema specialistai pirmą kartą kavos aparatų istorijoje įdiegė technines naujoves bei sukūrė nepaprastai elegantišką dizainą, atsižvelgiant į tai galima suprasti, kodėl modelis E61 tapo atradimu kavos žinovams.

Daugelio metų kurta lyderio pozicija įpareigoja Faema bendrovę tęsti tradiciją, kuri atsispindėtų šiandien gaminamuose espresso kavos aparatuose. Didžiausias dėmesys kokybei, baristų nuomonės paisymas, kavos kultūros tendencijų aplenkimas – visa tai atsispindi Faema kavos aparatų technologijose.

Kavos aparato grupė

Grupė – vienas svarbiausių kavos aparato elementų. Grupė tai liejinys, kuris sveria kelis kilogramus plieno bloko. Šios masės dėka sukaupta šilumos energija palaiko vienodą vandens temperatūrą, kas yra labai svarbu norint pagaminti tikrą espresso kavos puodelį. Faemoje, priešingai negu kitų gamintojų aparatuose, grupė neturi tiesioginio kontakto su boileriu, tokiu būdu vanduo kavos plikymui neperkaista.

Infusion Chamber

Grupė Faemos kavos aparatuose suprojektuota taip, kad išgautų geriausią kavos skonį ir aromatą.  Tam buvo sukurta „pirminio plikymo kameros“ sistema, tai technologija užtikrinanti tobulą espresso. Kiekvienoje grupėje yra kelių centimetrų mini kamera. Kavos porcija šaukšte iš pradžių aprasojama karštu vandeniu ir po maždaug 4 sekundžių pilnai plikoma 9 barais slėgio.

Hot Water Economizer

Karšto vandens ekonomaizeris sumaišo vandenį iš boilerio ir vožtuvo proporcingai, tai leidžia išgauti 92-96 laipsnių temperatūros vandenį. Toks vanduo puikiai tinka arbatos plikymui. Yra žinoma, kad kavos aparatas yra prietaisas, kuris reikalauja didelio elektros energijos kiekio, o ši sistema ženkliai sumažina elektros suvartojimą. Ekonomaizeris taip pat turi teigiamą įtaką kavos aparato pajėgumui.

Thermal Balance System
Tai unikali technologija leidžianti reguliuoti ir kontroliuoto vandens temperatūrą kiekvienoje grupėje atskirai. Tai leidžia tobulai pritaikyti plikymo temperatūrą kiekvienam kavos mišiniui, kas yra labai svarbu naudojant Arabikos pupeles, kurios yra labai jautrios aukštai temperatūrai. Ši technologija yra labai vertinama baristų.

Dysze do spieniania mleka
Kartu su vis populiarėjančią espresso kava auga ir pieniškų kavų paklausa. Tai reikalauja naujų technologijų (3 garų vamzdeliai, cappuccinomatic, autosteam). Priklausomai nuo modelio, yra galimybė turėti viename kavos aparate net tris garų vamzdelius. Kiekvienam garų vamzdeliui galima naudoti skirtingus antgalius, tai leidžia suplakti skirtingas pieno putos porcijas ir prisitaikyti prie skirtingų gėrimų gaminimo reikalavimų. Sumanus garų vamzdelių naudojimas taip pat padidina kavos aparato našumą.

 

Cappuccinomatic
Tai automatinė cappuccino funkcija. Galimybė automatiniu būdu patiekti baltą arba rudą cappuccino, vieno mygtuko paspaudimu. Integruota Magic Cappuccino technologija leidžia patiekti nustatyto dydžio porciją šilto arba plakto pieno.

Autosteam
Automatinio pieno plakimo funkcija. Autosteam užtiktina visiškai automatizuotą pieno plakimą. Dėka savo specialios konstrukcijos, plieno garų vamzdelis užtikrina reikiamą kiekį garų ir oro taip suplakant pieną. Šis priedas yra ypač rekomenduojamas tuose vietose, kur keletas žmonių užsiima pieno plakimu ir yra sunku užtikrinti vienodą kavos kokybę. Autosteam yra naudingas kiekviename viešojo maitinimo taške, ypatingai piko metu.

              
Polecamy także:
Vandens filtras
UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti