FAEMA

Faema - tai turbūt garsiausias espresso kavos aparatų gamintojas, kurio tradicijos siekia net 1945 metus. Įmonė siūlo apie 30 tradicinių kavos aparatų modelių, todėl galima išsirinkti modelį ne tik pagal pageidaujamas technines charakteristikas, bet ir su daugeliu automatinių funkcijų bei išskirtiniu dizainu. Viešojo maitinimo sektoriaus sėkmės raktas patiekiamo espresso puodelio kokybė. Faemos kavos aparatuose pritaikytos patentuotos technologijos, kurios buvo sukurtos stabilių techninių parametrų palaikymui, jų dėka patiekiama aukščiausios kokybės espresso. Visus Faema aparatus sieja viena savybė – nesvarbu kiek jie kainuoja, ar kaip atrodo, visi aparatai yra patikimi, ilgaamžiai bei pagamina tobulą espresso, patvirtintą "Espresso Italiamo" institute. Be to, Faemos kavos aparatai turi patvarių ir patikimų įrengimų reputaciją. Daugelio metų puoselėtas prekės ženklas net po kelerių metų darbo sąlygoja labai didelę šių kavos aparatų vertę antrinėje rinkoje.

Aprašymai pagrindinių technologijų, pritaikytų FAEMA kavos aparatuose:

Magic Cappuccino – tobulai sukonstruotas cappuccino priedas, patentuotas Faema gamintojo. Labai paprasta naudoti, valyti ir prižiūrėti. Paprastas montavimas ir išmontavimas, atliekamas be įrankių. Su Magic Cappuccino technologija Jūs galite pašildyti ir suplakti pieną.

Cappuccinomatic – automatinė cappuccino funkcija. Galimybė automatiniu būdu patiekti baltą arba rudą cappuccino, vieno mygtuko paspaudimu. Integruota Magic Cappuccino technologija leidžia patiekti nustatyto dydžio porciją šilto arba plakto pieno. Ši technologija gali būti pritaikyta modeliams pažymėtiems A raide.

Autosteam – tai automatinio pieno plakimo funkcija. Kiekvienas, nors kartą pabandęs suplakti pieną tradiciniu būdu, žino koks tai sunkus menas. Šio meno įsisavinimas reikalauja didelio kiekio pieno, laiko ir energijos. Tačiau, ne visi privalo turėti baristos gebėjimų. Autosteam išsprendžia šią problemą labai efektyviai ir užtiktina visiškai automatizuotą pieno plakimą. Dėka savo specialios konstrukcijos, plieno garų vamzdelis užtikrina reikiamą kiekį garų ir oro taip suplakant pieną. Autosteam įvertins kiekvienas besirūpinantis aukšta patiekiamo cappuccino kokybe. Šis priedas yra ypač rekomenduojamas tuose vietose, kur keletas žmonių užsiima pieno plakimu ir yra sunku užtikrinti vienodą kavos kokybę. Autosteam yra naudingas kiekviename viešojo maitinimo taške, ypatingai piko metu.

Pirminio plikymo kamera – technologija užtikrinanti tobulą espresso. Kiekvienoje grupėje yra kelių centimetrų mini kamera. Kavos porcija šaukšte iš pradžių aprasojama karštu vandeniu ir po maždaug 4 sekundžių pilnai plikoma 9 barais slėgio.

Thermosyphonic system – patentuota Faema gamintojo technologija užtikrinanti stabilią plikymo temperatūrą, nepriklausomai nuo kavos puodelio dydžio ir gaminimo pertraukų. Standartiškai įdiegta kiekviename Faema modelyje.

Thermobalance system - technologija įdiegta į E61 LEGEND, E61 JUBILE, E91 AMBASADOR, ENOVA ir EMBLEMA kavos aparatus. Specialiai sukonstruotose grupėse galima reguliuoti temperatūrą, nekeičiant vandens slėgio. Tai leidžia tobulai pritaikyti plikymo temperatūrą kiekvienam kavos mišiniui.

Smart Boiler – tai naujausia Faema patentuota technologija. Ši technologija pagreitina karšto vandens ir garų gaminimą. Impulsinis boilerio užpildymas ir šilumos balanso reguliavimas suteikia boilerio temperatūros kontrolės galimybę. Visa tai tobulam espresso sukurti.

  • NAUJIENA!
    E71
    Profesionalus slėginis espresso kavos aparatas
UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti