ROASTER
gamintojas: Selmi

Profesionalus kavos skrudinimo aparatas Roaster 20 turi originalią ir patentuotą sistemą vertiflow®, kuri naudoja karštą orą produktų skrudinimui.

Aparato universalumas leidžia skrudinti kavą, lazdyno riešutus, migdolus, pistacijas, miežius ir t.t. Skrudinimo aparate įdiegtas elektroninis programatorius, kuris kontroliuoja šildymo temperatūrą, skrudinimo ir aušinimo laiką. Programos gali būti pritaikytos kiekvieną kartą gauti norimą skrudinimo laipsnį.

.
 
Selmi Roaster lankstinukas
Model Roaster
Plotis 740 mm
Gylis 900 mm
Aukštis 1340 mm
Svoris 120 kg
Tiekimas 400 V
Galingumas 10 kW
Skrudinimo metodas karštas oras
Partijos dydis 0,5 kg - 2 kg
Kameros talpa 2 kg
Kavos skrudinimo laikas 12/16 min.
Bakalėjos, riešutų skrudinimo laikas 6/7 min.
pridėti komentarą

Atkreipkite dėmesį!Komentarai rodomi svetainėje po svetainės administratoriaus patvirtinimo:

Komentarai:
Šis produktas dar neturi komentarų.

Kavos skrudinimas niekada nebuvo toks paprastas!

Naudojant Selmi gamintojo įrangą galima greitai ir sumaniai pasiekti idealų skrudinimo laipsnį.

Kavos skrudinimas – kas tai?

Kavos žaliava, kurią kada nors gėrėme, yra taip vadinama žalia kava. Prieš malant ir plikant kavos pupelės turi būti paskrudintos. Tai labai svarbus procesas, kadangi labiausiai paveikia gėrimo kokybę. Iki šiol kavos skrudinimas buvo labai sudėtingas. Šis procesas reikalavo specialių žinių ir didelės patirties. „Roaster Selmi“ suteikia skrudinimo galimybę praktiškai kiekvienam, užtikrindamas aukščiausią kokybę ir norimą skrudinimo laipsnį.

Kodėl turėčiau skrudinti kavą pats?

Tai galimybė gauti labai dideles papildomas pajamas paremtas jau veikiančiu verslu. Kilogramas aukštos kokybės žaliavos – žalių kvos pupelių, kainuoja apie 25 Lt. Jei Jūs parduodate 5 kg kavos per dieną po mėnesio galite sutaupyti iki 10 000 litų! Investicijos atsipirkimo skaičiavimai yra prieinami pas bendrovės Primulator pardavimo atstovus.

Ką dar gaunu, pats skrudindamas kavą?

  • Savarankiškai skrudinant kavą labai lengvai galima sukurti išskirtinį ir originalų kavos mišinį, naudojama tik Jūsų taškuose.
  • Skrudindami pupeles savo naudojimui, užtikrinate savo klientams kavos šviežumą ir kokybę.
  • Kiekvienas skrudindamas kavą savo poreikiams, turi pilną kavos „kūrimo“ kontrolę. Nuo skrudinimo iki malimo ir plikymo.
  • Taip pat yra galimybė tapti elitinės „Speciality Coffee” rinkos dalyviu, kur didžioji kavinių dauguma turi pasisekimą kavos versle.

Kam skirtas Roaster?

Kavos skrudinimo aparatas Selmi Roaster skirtas kiekvienam viešojo maitinimo taškui arba kavinių, cukrainių tinklui, kuris per dieną parduoda daugiau nei 3 kg kavos.

Ar tai sunku?

Skrudinimo procesas niekada nebuvo labai lengvas. Visi parametrai nustatomi 6 mygtukais. Per valandą gauname 5 kg skrudintos kavos. Bendrovė Primulator ir partneriai teikia profesionalią pagalbą kuriant mišinį ir naudojimosi mokymus.

Išvada: kavos skrudinimas savo poreikiui tai visiškai naujas verslas, remiamas naujomis „Coffee business“ tendencijomis, išnaudojantis dabartini viešojo maitinimo sektoriaus potencialą.

Kavos skrudinimo aparato prezentacija
Roaster darbo eigoje
              
UŽKLAUSIMŲ KREPŠELIS
Užklausimų krepšelyje yra sekantis produktai:
Išsiųskite užklausimą. Mūsų konsultantas susisieks su Jumis.
* privalomi laukai
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
Palyginimui, galite pridėti iki dviejų modelių to paties produkto:
PALYGINK
Palyginimui, pasirinkote šiuos produktus:
              
Dėmesio!
uždaryti